صفحه نخست > فرهنگی / فرهنگ و مدیریت فرهنگی / اخبار ومسائل کتاب / اخبار کتاب > اطلاعیه معاونت امور فرهنگی برای تسویه‌حساب با ناشران

اطلاعیه معاونت امور فرهنگی برای تسویه‌حساب با ناشران


12 شهریور 1399, 17:17. نويسنده: shams
به گزارش روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور اطلاعیه‎ای از پرداخت پول کتاب‌های خریداری شده به ناشران در اسرع وقت خبر داد.
 
در متن این اطلاعیه آمده است: 
 
«به اطلاع ناشران محترمی که کتاب‌های ارسالی‌ آنها در هیأت انتخاب و خرید کتاب تصویب و در مصوبات این هیات اعلام شده است می‌رساند که در صورت تحویل نسخه‌های عناوین مصوب به انبار و ارائه مدارک لازم به اداره امور مالی معاونت امور فرهنگی تا تاریخ 31/6/1399 و مشروط به کامل بودن مدارک، پرداخت‌های مربوط در مهرماه انجام خواهد گرفت».
 
بر اساس این گزارش، معاونت امور فرهنگی در راستای حمایت از ناشران و کتاب‎فروشان به دلیل شیوع ویروس کرونا دست به اقداماتی زده است که یکی از آنها تسویه حساب سریع با ناشرانی است که کتاب‎های آنها در هیات انتخاب و خرید کتاب مورد تصویب قرار گرفته است. 
 
در این راستا، معاونت امور فرهنگی به شرط تکمیل مدارک و تحویل‌ کتاب‎ها به انبار کتاب در بازۀ زمانی یکماهه نسبت به تسویه حساب با ناشران اقدام خواهد کرد. 
منبع +
اطلاعیه معاونت امور فرهنگی برای تسویه‌حساب با ناشران

بازگشت