کد خبر: 583

تاریخ انتشار: 1393-01-04 - 01:30

نسخه چاپی | دسته بندی: لینکستان (مطالب دیگران) / اخبار نمایشگاه / اخبار کتاب / مطالب دیگران- سازمان های فرهنگی / مطالب دیگران- مسائل و بایسته های کتاب / سازمان های فرهنگی / اخبار و مسائل کتاب
0
بازدیدها: 999

فراخوان بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

فراخوان بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام شد. به گزارش رواط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ستاد برگزاری بیست […]

فراخوان بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام شد.

به گزارش رواط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ستاد برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از طراحان، صاحب‌نظران درخواست می‌کند با ارسال طرح و ایده مناسب در تحول این رویداد عظیم سهیم باشند.
علاقمندان به کتاب وحی، هنرمندان و اندیشمندان بویژه هنرمندان جهان اسلام که خواهان تحول ساختاری در نمایشگاه قرآن کریم هستند، می‌توانند با رویکردی متفاوت زمینه حضور چشمگیر مشتاقان قرآنی را فراهم نمایند.
ضرورت برپایی نمایشگاه با جلوه‌های ویژه دیداری و شنیداری و استفاده از نمادهای حجمی در قالب طرح‌های مناسب از اهداف این دوره خواهد بود. از مدیران، صاحب‌نظران، طراحان، معماران و اندیشمندان قرآنی انتظار می‌رود ستاد اجرایی نمایشگاه را در این تحول بنیادی یاری نمایند.
ایده و طرح‌ها در ستاد نمایشگاه داوری شده و طرح برگزیده علاوه بر دریافت جایزه در اولویت اجرا قرار خواهد گرفت.
افــراد حقیقـی و حقوقی می‌توانند طرح و ایـده خـود را به آدرس: خیابان ولی عصر، بین سه‌راه جمهوری و چهارراه ولیعصر، خیابان شهید هاشمی‌فر، پلاک15، تلفن: 61905 ، پست الکترونیکی:info@qia.ir  ارسال نمایند.

+

تگ های مطلب:
ارسال دیدگاه